Soutěž v přespolním běhu

Dne 26. září jsme se zúčastnili soutěže v přespolním běhu v Chomutově, kde naši žáci předvedli skvělé výkony na trati. Závod probíhal v přírodním prostředí s proměnlivým terénem. Navzdory občasnému dešti a kluzkému povrchu se naši žáci nenechali odradit a ukázali velkou odvahu a vytrvalost.

Mladším žákyním a žákům  6. – 7. ročníků gratuluji za jejich skvělé výkony, zvláště těm, kteří se soutěže zúčastnili poprvé! Přespolní běh v dešti je velká výzva, a už jen dokončit závod je velkým úspěchem. Je skvělé, že i přes náročné podmínky se nevzdali a bojovali až do konce.

Dívkám 8.- 9. ročníků gratuluji k vynikajícímu 3. místu, ve složení: Dušková Šárka, Michalcová Nela, Radová Eliška a Pospíšilová Elizabeth.

Chlapci 8.- 9. ročníků se umístili na krásném 2. místě, ve složení: Kounovský Tomáš, Pokorný Jonáš, Dvorožňák Martin, Dvořák Denny.

Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy.

Bc. Petra Žihlová